skip to Main Content
Sosnowe Wzgórza

Jesteśmy otwarci codziennie od godziny 9:00 do zmroku.
Uwaga:
Terminy prosimy umawiać telefonicznie!!!

Sierakowo Sławieńskie 1 a,
Sianów, 76-004,
Tel: 512 108 288,
Tel: 502 186 830,
alpakinasosnowychwzgorzach@gmail.com

Czekamy na Ciebie :)!

512 108 288 | 502 186 830 Uwaga: Terminy prosimy umawiać telefonicznie!!!

Wakacyjny plener w Sosnowych Wzgórzach

JUŻ W SIERPNIU BĘDZIE MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ W WYJĄTKOWYM WYDARZENIU! 5-cio DNIOWY PLENER MALARSKI, RYSUNKOWY ORAZ FOTOGRAFICZNY W NIEBANALNEJ PRZESTRZENI, GDZIE WRAZ Z OBSERWACJĄ NATURY MOŻNA POPRZEBYWAĆ Z EGZOTYCZNYMI ZWIERZĘTAMI, PIĘKNYMI W KAŻDYM RODZAJU.

Zapraszamy na plener wszelką młodzież, lecz nie młodszą niż 14 lat, która lubi rysować oraz malować, oraz lubi i kocha zwierzęta! Pośród wiejskiej urody pejzażu, w otoczeniu ssaków i ptaków takich jak:

  • alpaki: południowoamerykańska rodzina wielbłądowatych.
  • wiewiórki
  • krowa,
  • kury,
  • gęsi,
  • psy,
  • koty
  • oraz urocza papuga, która lubi rozmawiać!

SOSNOWE WZGÓRZA – ALPAKI 2019!

Czas spędzony u nas to tak jakby Wasze dzieci przyjechały do rodziny na wieś, gdzie w przyjaznej, rodzinnej atmosferze mogą doświadczyć serdecznej gościnności, spróbować zdrowego wegetariańskiego jedzenia, poznać zasady i tajniki zdrowego odżywiania i pozytywnego myślenia.

Kontakt ze światem przyjaznych zwierząt: stada alpak ( 8+ 2 spodziewane w lipcu), krówki Mamma Mia, papugi żako Fredka, 5 psiaków, 4 kotów, gęsi Balbiny i Ptysia, 120 kur zielononóżek, stadka 7 wiewiórek afrykańskich i kilkudziesięciu rybek w mini stawku otworzy serca waszych dzieciaków i da możliwość relaksacji i wyciszenia.

Dla zainteresowanych dodatkowymi atrakcjami udział w niektórych pracach gospodarczych w formie barteru – np. dodatkowy spacer z alpakami za pomoc przy karmieniu i czesaniu alpak, zbieranie jajek za karmienie kur i dolanie im wody. Uczymy odpowiedzialności i konsekwencji w naturalny i miły sposób.

Dzieci, które u nas przebywały nie chcą wyjeżdżać ….a to chyba najlepsza rekomendacja.

Termin pleneru

12.08.2019 – 16.08.2019 lub 19.08.2019 – 16.08.2019*

Pobyt 5 dniowy, a w tym 4 noce spędzone w warunkach harcerskich, pod namiotem wielkopowierzchniowym, na wojskowych pryczach „kanadyjkach” oraz dietą o wysoko gatunkowych ekologicznych produktach, 3 razy dziennie plus na deser pyszne słodkie ciasto prosto z pieca. Toalety plenerowe, a mycie z opcją skorzystania z prysznica gospodarzy.

Plener poprowadzi dla Państwa dr Rafał Podgórski, dyrektor Atelier Miniatura, wieloletni dydaktyk sztuk plastycznych.


Cena za plener w Sosnowych Wzgórzach to jedyne 

1000 zł. 

W cenie są również materiały plastyczne oraz kartony. Jeżeli zdecydują się Państwo na udział w plenerze do dnia 14 czerwca 2019, cena za plener wyniesie

950 zł brutto!

Ilość miejsc ograniczona!

Maksymalna grupa to 15 osób, lecz nie mniej niż 10.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w plenerze, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 693 – 553-276 Rozmawiać będzie z Państwem dr Rafał Podgórski.

* termin pleneru zależy od dogodności dla większej ilości uczestników oraz pogody. Do ustalenia w drodze rozmowy telefonicznej.

Back To Top
×Close search
Szukaj